štěňata

 Vážení budoucí majitelé štěňátek,

očekáváme náš první vrh. Štěňátka budou odchovávána v bytě, za provozu domácnosti. Za pěkného počasí mají možnost být v kotci, kde mají k dispozici boudu s možností podlahového přitápění a s výběhem na zahradě.

Štěňátka budou odcházet v sedmi týdnech. Odčervená, očkovaná,čipovaná, budou mít mezinárodní očkovací průkaz /europas/ a identifikační kartu k čipu.

Cena štěněte je vždy dohodou .

Pro rezervaci štěňátka bude třeba složit zálohu 5000Kč - po jejím zaplacení nebudeme štěně jinému zájemci nabízet. Při odstoupení od koupi štěněte záloha bohužel propadá - z důvodů komplikací s nabízením staršího štěněte.

Velmi by mne potěšilo, kdyby měl budoucí majitel  vážný zájem štěně uchovnit. Myslím, že by štěňátka mohla mít velmi dobré výstavní předpoklady.

Otec štěňat je světový vítěz /Bratislava 2009/, Karolina je velmi dobrá fenka teriérského typu, s krásným klabonosem,plnou hlavou a nůžkovým skusem. Byla by škoda, kdyby z perspektivního štěňátka byl pouze mazlík a gaučák. Budou-li štěňátka velmi nadějná, rádi bychom toto spojení opakovali.

Osobní návštěvy jsou vítány.

 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode